İletişim

0262 414 70 75

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma: 9:00 - 19:00 Cumartesi : 9:00 -18:00 Pazar: Kapalı

İletişim

0262 414 70 75

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma: 9:00 - 19:00 Cumartesi : 9:00 -18:00 Pazar: Kapalı

Team List

Uzm. Dr. Recep UZGUR
Gülüş Tasarımı ve Protetik Diş Tedavisi

Dr. Recep Uzgur 2008 yılında Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuş 1 yıl önce özel bir klinikte sonrasında ise devlet hastanesinde diş hekimi olarak hizmet vermiştir. 2009 yılında Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamış ve 2011 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim dalında Doktora eğitimine başlamıştır. Dr. Recep Uzgur 2014 yılında "Farklı Yöntemlerle Elde Edilen Sabit Protezlerin Uyumunun Değerlendirilmesi" adli tez çalışması ile bilim doktoru ve aynı yıl Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Protetik Diş Tedavisi Uzmanı unvanını almıştır.Dr. Recep Uzgur bilimsel araştırma ve projelerde yer almakta olup, tamamlanan çalışmaları Journal of Prosthodontics, The International Journal of Prosthodontics, Eurpean Journal of Prosthodontics and Restorative Dentistry gibi dergilerde yayınlanmıştır.Dr. Recep Uzgur, başta Amerika ve Almanya olmak üzere farklı ülkelerde kongre, seminer, kurslara katılmış ve sunumlar yapmıştır. Özel olarak bilgisayar destekli diş hekimliği, porselen lamina, implantoloji, estetik diş hekimliği ve dijital gülüş tasarımı ile ilgilenmektedir.

Uzm. Dr. Hakan ÇOLAK
Restoratif Diş Tedavisi ve Endodonti

Dr. Hakan Çolak 1984 yılında Aksaray’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Aksaray’da tamamladı.2004 yılında eğitime başladığı Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden 2008 yılında mezun oldu ve aynı yıl Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi ve EndodontiAnabilim Dalında doktora eğitimine başladı. 2013 yılında “Restorasyonların yapılma ve yenilenme nedenleri” tezi başlığı ile doktora eğitimini bitirmiş ve aynı yıl uzman diş hekimi ünvanı almıştır.

2013-2019 arasında yurtdışında ve yurtiçinde farklı özel kliniklerde konsültan uzman hekim olarak çalışmıştır.2019 Eylül ayından itibaren Özel Premiumdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.

Çok sayıda yurt ulusal ve uluslararası makalesi olan Dr. Hakan Çolak American Academy of OperativeDentistry, CEREC Doctors, Dawson Academy ve American Academy of General Dentistry üyesidir.

Dr. Uğur Tokay 1986 yılında Aksaray’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Aksaray’da tamamladı.2004 yılında eğitime başladığı Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden 2010 yılında mezun oldu ve aynı yıl Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı. 2014 yılında “Üç farklı kompozit materyalin monomersalımına yapay yaşlandırmanın etkisinin yüksek performanslı sıvı kromatografi ile değerlendirilmesi” tezi başlığı ile doktora eğitimini bitirmiş ve aynı yıl uzman diş hekimi ünvanı almıştır.

2014-2019 arasında yurtdışında ve yurtiçinde farklı özel kliniklerde konsültan uzman hekim olarak çalışmıştır.2017-2019 yılları arasında Özel Turkuaz Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmıştır. 2019 Eylül ayından itibaren Özel Premiumdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.

Dr. Uğur Tokay CAD Academy, CEREC Doctors, Uluslararası Çocuk Diş hekimleri (International Association of PediatricDentistry) ve Avrupa Çocuk Diş hekimleri Birliği (European Academy of PaeditricDentistry) üyesidir.

Dr. Uğur Tokay’ın özel ilgi alanları çocuklar ve ergenlerde koruyucu, restoratif ve estetik tedaviler, rejeneratifendodonti, travmatik diş yaralanmaları ve genel anestezi altında diş tedavileridir.

Uzm. Dr. Gülşah TATAR
Dişeti Hastalıkları

Dr Gülşah Tatar, 1985 yılında İzmit’te doğdu. İlk ve orta öğretimini Kocaeli’nde tamamladı. 2003 yılında eğitime başladığı Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2008 yılında mezun oldu. Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalında, 2009 yılında doktora programına kabul edildi ve 2017 yılında tamamlayarak periodontoloji uzmanı ünvanını aldı.

Bir yıl Özel Turkuaz Diş Evi çatısı altında hizmet verdi. 2019 yılı Eylül ayından itibaren PremiumDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.

Dişeti hastalıkları ve çekilmelerinin cerrahisiz ve cerrahili tedavileri, implant ve implant öncesi hazırlık cerrahileri çalışma alanlarıdır. Kendisi evli ve bir çocuk annesidir.

Dr. Tuğba Çolak, 1980 yılında Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde doğdu. ilk,orta ve lise öğrenimini Mersinde tamamladı. 1999-2004, yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimini tamamlayıp Diş Hekimi ünvanı aldı. 2008 yılında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladığı Kırıkkale Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde 2009-2013 yılları arasında ortodonti doktorası yaparak ortodonti uzmanı ünvanını aldı.

Üç yıldır Özel Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde çalışmakta olup, 2019 yılı Eylül ayından itibaren Premiumdent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde hizmet vermeye başlamıştır. Kendisi evli ve iki çocuk annesidir.

1984 yılında İzmit’te doğdu. İlk ve orta öğretimini Kocaeli’nde tamamladı. 2003 yılında eğitime başladığı Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2009 yılında mezun oldu. Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ağız diş ve çene cerrahisi Anabilim Dalında, 2013 yılında uzmanlık eğitimine başladı ve 2018 yılında eğitimini tamamlayarak ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı ünvanını aldı.

Mezuniyet sonrası KocaeliVM Medical Park hastanesi diş kliniğinde hizmet verdi. 2019 yılı Eylül ayından itibaren PremiumDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.

İmplant tedavileri, implant tedavisi öncesi sert doku ve yumuşak doku düzenleme operasyonları, çene kemiği yetersizliklerinde ogmentasyon işlemleri, gömülü diş cerrahisi, çene kistleri tedavisi ve operasyonları, çene eklem problemleri ve diş sıkma tedavisinde splint yapımı ve botoks uygulamaları vb. ağız diş çene cerrahisini kapsayan işlemler çalışma alanlarıdır. Kendisi evli ve bir çocuk annesidir.

Dt. Ali AKÇAY
Dişhekimi

1976 Ordu doğumlu olan Dt. Ali AKÇAY; 1998 yılında istanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu 21 yıldır diş hekimliği yapan Dt. Akçay, son olarak Özel Turkuaz Dişevi kurucu hekimi idi. Evli ve 3 kız babasıdır.

 Estetik iş Hekimliği Akademisi ve CAD Akademi üyesidir.

Dt. Selma AKÇAY
Dişhekimi

1977 yılında Kocaeli Gölcük doğumlu olan Dt. Selma Akçay; Piri Reis İlkokulu, Gölcük Ortaokulu ve Barbaros Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. Premiumdent Ağız ve Diş Sağlığı kurucu ortaklarından Dt. Ali Akçay ile evli ve 3 kız annesidir.

Eski Turkuaz Dişevikurucu ortaklarından olan Dt. Selma Akçay; Hipnozla Tedavi, Estetik Kompozit Dolgu, Bio-Enerjiyle ağrı tedavisi ve botoks uygulaması alanlarında çalışma yapmaktadır.

Estetik Diş Hekimliği Akademisi ve CAD Academy üyesidir.

Dt. Fatı DAĞKIRAN
Dişhekimi

1982 Yılında Karabük’te doğan Dt. Fatı Balık Dağkıran, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çeşitli kamu ve özel kurumlarda çalıştı. Son olarak Özel Turkuaz Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışan Dt. Dağkıran Evli ve 1 çocuk annesidir.

Dijital ortamda (Bilgisayar destekli) estetik ve inlay-onlay dolgu tedavisi yapmaktadır. Estetik Diş Hekimliği Akademisi ve CAD Academy üyesidir.